2 POKOJE | Prokocim | ul. Okólna Kraków

1 100 PLN
NR OFERTY:665
Rodzaj nieruchomości:Mieszkania
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1

Opis

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84 m2 z kuchnią ,przedpokojem i łazienką z wc na 2 piętrze. Rozkład pokoi: 3 pokoje z oddzielnymi wejściami do wspólnej kuchni w tym jeden pokój z aneksem dla dwóch osób. Mieszkanie umeblowane superkomfortowe, kuchnia w pełni wyposażona (nowe agd: lodówka. pralka, wbudowana kuchenka gazowa), parkiety drewniane. Kamienica kameralna przedwojenna, tylko 3 mieszkania w

całym budynku. Bardzo spokojne otoczenie, dużo zieleni, trzy minuty do przystanku tramwajowego. Okres najmu minimum jeden rok, przy umowie dwuletniej, dwa miesiące wakacyjne czynsz obniżony o 50%. Wymagana kaucja zwrotna w wysokości 650 zł od osoby, czynsz płatny z góry do 5 dnia danego miesiąca.

OPŁATY: 2600 PLN + media wg, zużycia

Kontakt z agentem

Bartosz Saj

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Pośrednik w obrocie nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął w 2008 roku. Ukończył gospodarkę nieruchomościami otrzymując licencje pośrednika oraz zarządcy nieruchomości, nadaną przez Ministerstwo Infrastruktury w 2012 roku (lic.18784). Ukońćzył wiele kursów programowych m.in. Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, Termowizja w budownictwie i Home Staging. Jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jego pasją jest paralotniarstwo i rajdy samochodowe.