2 POKOJE | Krowodrza | ul. Karłowicza Kraków

1 900 PLN
NR OFERTY:709
Rodzaj nieruchomości:Mieszkania
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1

Opis

Do wynajęcia nowe, ekskluzywne mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w centrum Krakowa przy Parku Krakowskim – ul. Karłowicza. Kuchnia jest nowoczesna, w pełni wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, kuchenka, mikrofala). W łazience prysznic z hydromasażem. Jeden pokój większy z rozkładaną skórzana sofą, drugi mniejszy z podwójnym łóżkiem. Telewizor. Ogrzewanie centralne miejskie.

W mieszkaniu nie ma gazu. Blok jest nową zabudową. Dodatkowo jest możliwość wynajęcia garażu zlokalizowanego w tym samym budynku w cenie 300 zł. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz.

OPŁATY: 1900PLN + media

 

Kontakt z agentem

Bartosz Saj

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Pośrednik w obrocie nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął w 2008 roku. Ukończył gospodarkę nieruchomościami otrzymując licencje pośrednika oraz zarządcy nieruchomości, nadaną przez Ministerstwo Infrastruktury w 2012 roku (lic.18784). Ukońćzył wiele kursów programowych m.in. Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, Termowizja w budownictwie i Home Staging. Jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jego pasją jest paralotniarstwo i rajdy samochodowe.