PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Architekt wnętrz

Podjęliśmy współpracę ze studiem projektowym, które zadba o aranżację wnętrza każdego mieszkania, domy biura czy restauracji. Celem jest projektowanie wnętrz dostosowanych do indywidualnych oczekiwań i wymagań klienta. Dopasowanych do jego potrzeb i potrzeb klientów w przypadku powierzchni komercyjnych. Przygotowane przez architekta, nowoczesne i designerskie aranżacje, cechują się funkcjonalnością oraz wysokim poziomem estetyki. Studio zawsze przywiązuje ogromną wagę do jak najlepszego dopasowania projektowanej przestrzeni do wymagań, gustu i charakteru klienta, tak wnętrze stanowiło idealne miejsce do pracy i relaksu.

Architekci zajmują się zarówno urządaniem przestrzeni w stanie deweloperskim jak i przearanżowaniem lokali już urządzonych.

Studio projektowe

Zaprzyjaźnione studio tworzą młodzi i kreatywni architekci wnętrz, którzy przygotowują projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Profesjonalne projektowanie wnętrz mieszkań, biur, hoteli, kancelarii i innych pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych jest zawsze dostosowane do określonego przez klienta budżetu. Każdy architekt i dekorator wnętrz wykorzystuje w pracy wieloletnie doświadczenie i najnowsze trendy, jakie przynosi dynamicznie rozwijająca się dziedzina architektury. Studio zajmuje się kompleksowo projektem, organizacją najlepszych materiałów, podwykonawców takich jak stolarze, a dzięki współpracującej z nami firmie budowlanej wszystkie prace budowlano remontowe zostaną wykonane dokładnie i zawsze na czas.