HOME STAGING

Przygotujemy Twoje mieszkanie do sprzedaży

Planujesz wynająć lub sprzedać swoją nieruchomość? Zależy Ci na czasie i dobrej cenie? Usługa Home Stagingu polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do szybkiej sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.

W ostatnich latach coraz trudniej sprzedać, czy wynająć mieszkanie. Konkurencja na rynku jest spora, a nabywcy są coraz bardziej wymagający. Każdy szuka idealnej oferty spełniającej wszystkie założone wymagania.

Firma, która podjęła z nami współpracę pomoże Ci przygotować nieruchomość do szybkiej sprzdaży lub wynajmu. Fachowo przygotuje mieszkanie i wydobędzie cały jego potencjał. Obiektywnie oceni wszystkie jego wady i zalety. Niestety przeciętny kupujący może nie być w stanie dostrzec pełnego potencjału drzemiącego w Twojej nieruchomości jeżeli we wnętrzu panuje nieład i zbyt wiele przedmiotów rozprasza uwagę zainteresowanego. Przez co szanse na wynajęcie lub sprzedaż drastycznie spadają, bo podstawą jest dobre pierwsze wrażenie.

Na czym polega home staging?

Home staging nie polega na typowej stylizacji mieszkania, jest to raczej odstylizowanie wnętrza. Celem jest wywarcie pozytywnego wrażenia na przyszłych nabywcach lub najemcach.

Każdy ma inny gust i preferuje odmienny styl dekorowania, zadbamy by nabywca zobaczył w Twojej ofercie mieszkanie, które będzie funkcjonalne, przyjazne, harmonijne i zorganizowane.

Twoje mieszkanie przejdzie prawdziwą metamorfozę. Atuty zostaną odpowiednio podkreślone, a wszelkie wady wnętrza zostaną zniwelowane.  Czyli jest to sprawienie, że mieszkanie będzie bardziej neutralne i spodoba się większej liczbie docelowych potencjalnych klientów.